100 האתרים הטובים בישראל


אתר מאקו בדק ובחר את 100 האתרים הטובים בישראל.
בין חמשת האתרים הטובים ביותר בתחום ההורות, נבחר אתר ילדים שלי הנמצא בבעלות חברת האינטרנט אינפו ערוצי מדיה ותקשורת.כמות האתרים הקיימים כיום ברשת האינטרנט היא עצומה, איך בוחרים את האתר הכי יעיל מבלי לבזבז זמן על חיפוש? איך יודעים באיזה אתר כדאי לגלוש ומאיזה רצוי לחמוק? מאקו, פורטל התוכן של קשת, בדק מיהם 100 האתרים הכי טובים בישראל וגם ערך חלוקה של האתרים ל-20 הקטגוריות הכי חשובות, וביניהן: חדשות, ספורט, דרושים, הורות, מוסיקה ועוד. בקטגוריית הורות בחר מאקו לדרג את הפורטל להורים ילדים שלי www.yeladim-sheli.co.il כאחד מחמשת האתרים הטובים והמומלצים ביותר עבור קהל ההורים בתחומי הריון ולידה וגידול ילדים.

עם השפע הקיים באינטרנט, כשאתרים חדשים נפתחים כל הזמן, כמות הבלוגים בעליה מתמדת, כל איש מקצוע מחזיק עמוד תוכן משלו שמסביר על פעילותו המקצועית, אנחנו עושים קניות באינטרנט, קוראים מידע באינטרנט, מבלים באינטרנט, שואבים אינפורמציה באינטרנט.
רבים אינם יוצאים מהבית בלי אינטרנט - בודקים כיצד להגיע ממקום למקום, איפה יש מסעדה טובה, איפה יש אירוע מעניין, היכן נמצא סניף של קופת חולים, איזה רופא הכי מומלץ וכדומה.

אז איך אתם מוצאים את עצמכם בשפע האתרים הרחב? איך בוחרים את האתר הכי יעיל מבלי לבזבז זמן על חיפוש, היכרות עם האתר ואז לגלות שהוא לא מספק לנו את מבוקשנו? מאקו, פורטל התוכן של קשת זכיינית ערוץ 2 בטלוויזיה, מצא פתרון לכל המתלבטים, ובאופן קבוע הוא בוחר את חמשת האתרים הנבחרים בכל תחום. בכל שבוע פרסם אתר מאקו את מסקנותיו מהשוואה שנעשתה בין אתרים שונים ברשת בתחום מסויים – כשלמבצע הזה קוראים: מאקו בוחר את 100 האתרים הטובים ביותר.

אז אמרנו שמאקו בדק מיהם 100 האתרים הכי טובים בישראל והוא גם חילק את האתרים ל-20 הקטגוריות הבאות: חדשות, תרבות, קניות, סלבס, אוכל, לימודים , טיולים, רשתות חברתיות, הומור, מוזיקה, הריון ולידה, הורות, חתונות, סקס, לייפסטייל, הורדות, דרושים, ספורט, רכב, רכבת ישראל , ניו אייג', שימושי והכרויות. בכל קטגוריה השתמש מאקו במומחים ויועצים על מנת לקבוע את דירוג חמשת האתרים המובילים, וגם צרף נימוקים והסברים לדירוגים שנמצאו. בקטגוריית הורות מצא מאקו כי פורטל המשפחה "ילדים שלי" הוא אחד מחמשת הפורטלים המומלצים לשימוש הורים, ומדובר בחמישה מומלצים מתוך כ 200 אתרים העוסקים בתחום הורות, ילדים וכדומה.בניית אתרים Pgn.co.il Copyright © 2009 www.info-media.co.il All rights reserved